iDeal Bancontact Sofort KBC/CBC Belfius   Gratis verzenden (NL) DHL PostNL GDPR/AVG
ISBN: 9781444767605
Per Boek Wijzer Taal: engels

Auteur: Julie Sarkissian

An enchanting narrator propels this unique first novel that will appeal to fans of "Room" and "The Curious Incident of the Dog in the Night-time. " Deserted by her vivacious, social-climbing mother, Lucy has been taken in by an older couple, known only as Mister and Missus, to work on their farm. There, she befriends a pregnant teenager named Samantha.
*

Selecteer hieronder het gewenste exemplaar:

€0,00 incl. BTW
Gratis verzenden
Uw boek wordt morgen verzonden.
Gratis verzending binnen Nederland
Verzending naar België: € 5,10
  • library_books Kenmerken
    NUR 300
    Aantal pagina's 368 pagina's
    Afmetingen 21,6 x 14,5 x 3,3 cm
    Auteur Julie Sarkissian
    Bindwijze Paperback
    Category Boeken
    Category Literatuur & Romans
    Category Romans algemeen
    Category Literaire romans
    Druk 1e druk
    Rubriekspad <Boeken><Literatuur & Romans><Literaire romans>
    Rubriekspad <Boeken><Literatuur & Romans><Romans algemeen>
    Rubriekspad <Boeken><Literatuur & Romans>
    Illustraties Nee
    Taal Engels
    Uitgever Hodder & Stoughton General Division
    Verschijningsdatum april 2014
  • label Onderwerpen