iDeal Bancontact Sofort KBC/CBC Belfius   Lage verzendkosten (NL) DHL PostNL GDPR/AVG
Verzending binnen Nederland voor 6,45 euro inc. btw.

Fictie / Fantasy

Toon als           
Volgorde

Bommel Reisgids

Auteur: J. Witsen

In de voetsporen van een heer van stand kan de lezer Rommeldam en omgeving verkennen aan de hand van 15 wandelingen, 8 excursies, 1 busrit en 1 boottocht. De 25 routekaartjes wijzen de lezer vervolgens de weg. Een unieke reisgids, rijk geïllustreerd met tekeningen uit de bommelverhalen, met als toevoeging een grote kaart van de stad Rommeldam, een kaart van de omgeving van Rommeldam en Bommelstein, een kaart van de Zwarte Bergen en het Donkere Bomen Bos. Dit alles maakt de reisgids tot een compleet werk.

In het bloed

Auteur: Patricia Briggs

'New York Times'-bestsellerauteur Patricia Briggs schreef met In het bloed' het tweede deel in de Mercy Thompson-serie, die onder het nieuwe label URBAN verschijnt. Voor de liefhebbers van 'Buffy The Vampire Slayer', 'Charmed', 'True Blood', 'Once Upon A Time' en de boeken en serie 'Twilight'.


Garagehoudster Mercy Thompson is behalve vriendelijk, scherpzinnig en nieuwsgierig ook onafhankelijk, loyaal en koppig - eigenschappen die haar al vaker in de problemen hebben gebracht. Voor haar vrienden (of dat nu weerwolven, vampieren of 'gewone' mensen zijn) gaat ze door het vuur, dus als haar vriend Stefan haar hulp inroept komt het niet in haar op om te weigeren. Zelfs niet als dat betekent dat ze oog in oog komt te staan met iets wat alleen in nachtmerries zou mogen bestaan, want ze blijkt Stefan niet zo goed te kennen als ze dacht. . .


'Een fantastisch boek met veel plotwendingen. Ik voelde mee met haar sterke personages en keek meteen uit naar het volgende deel. ' Kim Harrison, auteur van de 'Heksen'-serie

Leonardo and the Last Supper

Taal: engels

Auteur: Ross King

For more than five centuries The Last Supper has been an artistic, religious and cultural icon. The art historian Kenneth Clark called it 'the keystone of European art', and for a century after its creation it was regarded as nothing less than a miraculous image. And yet there is a very human story behind this artistic 'miracle'. Ross King's Leonardo and the Last Supper is both a 'biography' of one of the most famous works of art ever painted and a record of Leonardo da Vinci's last five years in Milan.