iDeal Bancontact Sofort KBC/CBC Belfius   Gratis verzenden (NL) DHL PostNL GDPR/AVG
Onze nieuwe outlet is geopend! Kijk op www.drievooreentientje.nl voor boeken en meer tegen de laagste internetprijs.
ISBN: 9789000335725
Per Boek Wijzer Auteur: B.J. Novak

Geestige verhalenbundel voor fans van David Sedaris en Woody Allen

Subtiel en met een feilloos gevoel voor timing fileert komiek B. J. Novak de absurditeiten van het moderne leven in deze razendsnelle afwisseling van korte verhalen en komische sketches. In De haas en de schildpad: revanche lezen we hoe de haas in een diepe depressie raakt nadat de schildpad hem heeft verslagen. Hij zoekt en verliest zichzelf in eten, drank, religie, yoga en vrijwilligerswerk en concludeert dat er maar één manier is om over zijn verlies heen te komen: revanche. En in Het dagboek van de man die de kalender uitvond besluit een middeleeuwer dat hij er genoeg van heeft om de dagen aan te duiden als "dag na bewolkte dag': hij maakt een kalender. Op de dag die hij 14 februari noemt krijgt hij ruzie met zijn vriendin.

Met Onverzameld werk schreef B. J. Novak een bundel grillige, ontroerende en geestige verhalen, elk met een frisse, onconventionele blik op de wereld om ons heen.

B. J. Novak (1979) is schrijver, acteur en komiek. Hij is bekend van zijn rol als Ryan in de Amerikaanse versie van The Office, waar hij ook het script voor schreef en afleveringen van regisseerde. Daarnaast was Novak te zien in films als Inglourious Basterds en Knocked Up. De verhalen uit Onverzameld werk vormden de basis van een van Novaks stand-up comedy-shows.
*

Selecteer hieronder het gewenste exemplaar:

Gratis verzenden
Uw boek wordt morgen verzonden.
Gratis verzending binnen Nederland
Verzending naar België: € 5,10
  • library_books Kenmerken
    NUR 304
    Aantal pagina's 256 pagina's
    Afmetingen 22,3 x 15 x 3,5 cm
    Auteur B.J. Novak
    Bindwijze Hardcover
    Category Boeken
    Category Literatuur & Romans
    Category Romans algemeen
    Druk 1e druk
    Extra groot lettertype Nee
    Rubriekspad <Boeken><Literatuur & Romans><Romans algemeen>
    Rubriekspad <Boeken><Literatuur & Romans>
    Gemiddelde leestijd 6 h
    Illustraties Nee
    Uitgever Agathon
    Kaarten inbegrepen Nee
    Taal dut
    Vertaler Maarten van der Werf
    Vertaler Jevgenia Lodewijks
    Vertaler Lydia Meeder
    Publicatiedatum 20140214
    Taal Nederlands
    Verschijningsdatum februari 2014
    Vertaald door Jevgenia Lodewijks | Lydia Meeder
  • label Onderwerpen