iDeal Bancontact Sofort KBC/CBC Belfius PostNL GDPR/AVG

Product met onderwerp 'Non-boeken algemeen'

1001 Droomauto's

€12,00 incl. BTW
Exclusief verzendbijdrage
Auteur: Richard Dredge
Modellen die tot de verbeelding spreken

Wie droomt er nou niet van een bijzondere auto die snel is en er ook nog eens spectaculair uitziet? De auto is immers veel meer dan een vervoersmiddel: hij is een statussymbool. Veel mensen zouden graag een Porsche, een Lamborghini of een Mercedes bezitten, maar ook minder voor de hand liggende auto's zijn het onderwerp van menig fantasie.

In dit boek zijn de indrukwekkendste en meest geliefde autos'verzameld die sinds het einde van de negentiende eeuw zijn gebouwd. Alle beroemde merken uit het heden en verleden komen aan bod, waaronde Aston Martin, BMW, Buick, Chrysler, Ferrari, Ford, Jaguar, Lancia, mercedes, Porsche en Volkswagen.

Of uw hart nu sneller gaat kloppen van een Reanult 4CV, een Bond Bug, een Mercedes of een MG Midget, deze bijzondere verzameling van 1001 droomauto's spreekt gegarandeerd tot de verbeelding.

101 Goed met Geld Tips

€8,00 incl. BTW
Exclusief verzendbijdrage
Auteur: Marieke Henselmans

101 goed met geld tips is een leuk en inspirerend boek vol met praktische tips om slim met je geld om te gaan. Het bevat niet alleen praktische tips, maar ook adviezen om overzicht te houden op je geldzaken. En veel inspiratie om zelf keuzes te maken en prioriteiten te stellen in je uitgaven. Van de bekende huur- en zorgtoeslag, het verhuren van een kamer tot het verkopen van overtollig huisraad op Koninginnedag. Marieke Henselmans brengt de tips met humor en zonder te moraliseren. Het blijft tenslotte je eigen geld.

Marieke Henselmans is schrijver, hulpverlener en moeder van drie grote kinderen. Zij werkte mee aan het veelbekeken televisieprogramma Geen cent te makken, schrijft columns voor het AD en geeft in heel Nederland lezingen en workshops. Ze schreef verschillende boeken over besparen, waaronder Consuminderen met kinderen, Besparen maar!, en de succesvolle Bespaarkalenders. Eerder verscheen bij Uitgeverij Carrera haar boek Crisis-checklist.

Marieke Henselmans
101 goed met geld tips
Talloze ideeën om niet méér geld uit te geven dan nodig is

Marieke Henselmans is al jaren dé besparingsdeskundige van Nederland! Het Nibud staat voor Nationaal Instituut voor Budgetvoorlichting. Het is een onafhankelijke stichting, die haar advies baseert op eigen onderzoek.

Verschijningsdatum 1 juni 2009 | Uitvoering paperback | Formaat 12,5 x 20 cm
Omvang 144 blz. | Omslagontwerp Riesenkind | Prijs ¤ 9,90 | NUR 793 | ISBN 978 90 488 0240 1
9789048802401
Uitgave in samenwerking met Nibud

1946

€17,49 incl. BTW
Exclusief verzendbijdrage
Auteur: Victor Sebestyen
The making of the modern world

Taal: Engels

With the end of the Second World War, a new world was born. The peace agreements that brought the conflict to an end implemented decisions that not only shaped the second half of the twentieth century, but continue to affect our world today and impact on its future. In 1946 the Cold War began, the state of Israel was conceived, the independence of India was all but confirmed and Chinese Communists gained a decisive upper hand in their fight for power. It was a pivotal year in modern history in which countries were reborn and created, national and ideological boundaries were redrawn and people across the globe began to rebuild their lives. In this remarkable history, the foreign correspondent and historian Victor Sebestyen draws on contemporary documents from around the world - including Stalin's personal notes from the Potsdam peace conference - to examine what lay behind the political decision-making. Sebestyen uses a vast array of archival material and personal testimonies to explore how the lives of generations of people across continents were shaped by the events of 1946. Taking readers from Berlin to London, from Paris to Moscow, from Washington to Jerusalem and from Delhi to Shanghai, this is a vivid and wide-ranging account of both powerbrokers and ordinary men and women from an acclaimed author.

200 jaar werken bij de overheid (Deel 1)

€10,07 incl. BTW
Exclusief verzendbijdrage
Auteur: Mikis Stekelenburg
Boek 1: 1813 - 1940

De arbeidsverhoudingen bij de overheid maken de laatste jaren een ingrijpend veranderingsproces door. Rechtspositie en arbeidsvoorwaarden van het overheidspersoneel worden in hoog tempo in overccnstemming gebracht met die van werknemers in het bedrijfileven. Dc tijd dat de overheid gezien werd als een bijzondere werkgever en de ambtenaar als een bijzondere werknemer lijkt definitief voorbij.

Dit boek beschrijft de geschiedenis van het Nederlandse overheidspersoneel en zijn arbeidsvoorwaarden gedurende de laatste twee eeuwen. Tegen de achtergrond van bredere processen als die van staatsvorming, democratisering, emancipatie en internationalisering wordt de ontwikkeling in de verhouding tussen de overheid en haar personeel inzichtelijk gemaakt. Ecn verhouding die zijn weerslag vindt in de rechtspositie en arbeidsvoorwaarden. Het ontstaan en veranderen van deze geregelde verhoudingen komt dan ook ruimschoots aan bod.

Maar 200 jaar werken bij de overheid omvat meer. Zo is er ook aandacht voor bijvoorbeeld de gang van zaken in de negentiende—eeuwse ministeries, de ontstaansgeschiedenis van de ambtenarenvakbeweging, en voor de grote arbeidsconflicten en andere breukpunten in de geschiedenis van de arbeids— verhoudingen bij de overheid. Een onvermoed bewogen geschiedenis, die zich langs heel andere lijnen heeft voltrokken dam in het bedrijfsleven.

200 jaar werken bij de overheid (Deel 2)

€10,07 incl. BTW
Exclusief verzendbijdrage
Auteur: Mikis Stekelenburg
Boek 2: 1940 - 1998

De arbeidsverhoudingen bij de overheid maken de laatste jaren een ingrijpend veranderingsproces door. Rechtspositie en arbeidsvoorwaarden van het overheidspersoneel worden in hoog tempo in overccnstemming gebracht met die van werknemers in het bedrijfileven. Dc tijd dat de overheid gezien werd als een bijzondere werkgever en de ambtenaar als een bijzondere werknemer lijkt definitief voorbij.

Dit boek beschrijft de geschiedenis van het Nederlandse overheidspersoneel en zijn arbeidsvoorwaarden gedurende de laatste twee eeuwen. Tegen de achtergrond van bredere processen als die van staatsvorming, democratisering, emancipatie en internationalisering wordt de ontwikkeling in de verhouding tussen de overheid en haar personeel inzichtelijk gemaakt. Ecn verhouding die zijn weerslag vindt in de rechtspositie en arbeidsvoorwaarden. Het ontstaan en veranderen van deze geregelde verhoudingen komt dan ook ruimschoots aan bod.

Maar 200 jaar werken bij de overheid omvat meer. Zo is er ook aandacht voor bijvoorbeeld de gang van zaken in de negentiende—eeuwse ministeries, de ontstaansgeschiedenis van de ambtenarenvakbeweging, en voor de grote arbeidsconflicten en andere breukpunten in de geschiedenis van de arbeids— verhoudingen bij de overheid. Een onvermoed bewogen geschiedenis, die zich langs heel andere lijnen heeft voltrokken dam in het bedrijfsleven.

51N4E Space Producers Realized/Not Realized/Desired Projects

€195,00 incl. BTW
Exclusief verzendbijdrage
De prestigieuze Rotterdam Maaskant prijs is in 2003 toegekend aan 51N4E Space Producers. Deze belangrijkste architectuurprijs in Nederland werd eerder uitgereikt aan onder anderen Neutelings Riedijk, West 8 en Crimson.

51N4E Space Producers wordt gezien als een van de talentvolste jonge architectenbureaus van België. Hun belangrijkste project tot nu toe is de renovatie en herontwikkeling van de oude brouwerij LAMOT tot een cultureel centrum, nu in aanbouw in Mechelen.

Het boek 51N4E Space Producers presenteert een compleet overzicht van het werk van 51N4E, waarbij projecten worden afgewisseld met essays, verhalen en foto's en gesprekken over de uitgesproken ontwerpstrategieën van 51N4E Space Producers.

A Lasting Reward

€20,14 incl. BTW
Exclusief verzendbijdrage
Auteur: Yissakhar Benyaacov
Memoirs of an Israeli diplomat

Taal: Engels

No other type of book can compare to an Israeli autobiography for bearing witness to the events that have shaped the history of the Jewish people in the last century. Yissakhar Ben-Yaacov's memoirs are an outstanding example. In A Lasting Reward, the author describes his life in detail, covering many exciting events - both well—known and not so well-known - events that span several decades and continents. A native of Germany, Ben—Yaacov served . as a represEntative of Israel's Foreign Ministry for almost forty years, where he fulfilled a wide range of positions. His insightful descriptions of the inner workings of the Foreign Ministry, the calling of an lsraeli diplomat, and the interplay between his private life and public activities create an emotional reading experience that will move and inspire the reader.

A Living Lens

€17,68 incl. BTW
Exclusief verzendbijdrage
Auteur: Alana Newhouse
Photographs of jewish life from the pages of the forward

Taal: Engels

This extraordinary volume features classic photographs of the history one has learned to associate with the Forward-Lower East Side pushcarts, Yiddish theater, labor rallies-along with gems no one would expect. The premiere national Jewish newspaper has opened up its never-before-seen archives, revealing a photographic landscape of Jews in the twentieth century and beyond. From shtetl beauty contests and matchmakers caught mid-deal to the streets of the New World; from diaspora communities and mandate Palestine to the Holocaust, the Soviet Jewry movement, and the emergence of Jewish suburbia; from Paul Muni and Barbra Streisand to Woody Allen and Madonna-this book is a kaleidoscopic array of modern Jewish life. Original essays are included by leading intellectuals and historians, including Leon Wieseltier, J. Hoberman, Roger Kahn, and Deborah E. Lipstadt, plus an introduction by Pete Hamill. A great gift book in the tradition of Roman Vishniac's A Vanished World and Frederic Brenner's Diaspora: Homelands in Exile.